Świąteczne spotkanie Młodych!

2024-01-18

Świąteczne spotkanie Młodych!

27 grudnia odbyło się nasze Świąteczne Spotkanie Młodych. Tym razem pobiliśmy nasz rekord, bo trwało ono aż 17 godzin! Jak to możliwe?

Spotkanie jak zwykle rozpoczęliśmy Mszą Świętą i różańcem (tym razem jednak wcześniej, bo już o 15.00), a następnie kontynuowaliśmy je w salce. Po przygotowaniu świątecznego stołu, zaczęliśmy dzielić się opłatkiem i składaliśmy sobie życzenia. Nagle do drzwi zapukał niespodziewany gość – Święty Mikołaj! Każdy z nas dostał od niego mały prezent z personalizowanym wierszykiem 🙂

W miłej atmosferze zasiedliśmy do stołu i zjedliśmy pyszne potrawy wigilijne. Oczywiście nie zabrakło też śpiewania kolęd!

Następnie przeszliśmy do obowiązkowej części każdego spotkania, czyli do rozważania Ewangelii na najbliższą niedzielę. Każdy miał okazję do przedstawienia własnych refleksji na jej temat oraz do posłuchania ogólnego podsumowania, które przygotowała jedna z osób.

Później, przyszedł czas na gry i zabawy integracyjne (mimo, że znamy się już dosyć dobrze).

Oglądaliśmy też filmiki z naszych wyjazdów i tak dobrze nam się razem spędzało czas, że zanim się obejrzeliśmy, już było rano!

Ostatnim elementem spotkania, była Msza Święta o 7.00 i sprzątanie salki, żeby nikt nie dowiedział się co tu się działo 🙂

 

Kliknij tutaj i znajdź więcej informacji o nas 🙂

© Kościół Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Warszawie 2023